Loading

Bezpieczeństwo biznesu w XXI wieku

  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 40,65 zł 50,00 zł
Pierwsza na polskim rynku wydawniczym książka poruszająca aktualne zagadnienia związane z bezpieczeństwem biznesu.
„Bezpieczeństwo biznesu w XXI wieku" to pierwsza na polskim rynku wydawniczym książka poruszająca aktualne zagadnienia związane z bezpieczeństwem biznesu.

Publikacja ta jest swoistym opracowaniem, napisanym w taki sposób, by zainteresować branżą lub zachęcić do dalszego kształcenia się. Przedstawiony w książce materiał obejmuje tematykę dotyczącą:
- Crisis management
- BCP (Business continuity planing)
- Information Security
- Due diligence in company
- Loss prevention
- Safety & security of international sports events
- Travel security

Autorzy poszczególnych rozdziałów w całości decydowali o zawartości swojego zagadnienia, dzieląc się z Państwem swoją unikalna wiedza i doświadczeniem, bez jakiejkolwiek ingerencji. W publikacji znaleźć można praktyczne wskazówki, sprawdzone informacje i przykłady różnorodnych praktyk.

„Bezpieczeństwo biznesu w XXI wieku” może stanowić doskonały materiał dydaktyczny do zajęć dla studentów i doktorantów studiów z zakresu bezpieczeństwa, zarządzania, administracji, a także być wartościową pozycją dla pracowników i pracodawców wykonujących swe obowiązki w ramach administrowania i zarządzania szeroko pojętym bezpieczeństwem organizacji, osobom zajmującym się szeroko rozumianą ochroną osób i mienia, pasjonatów bezpieczeństwa, funkcjonariuszy służb państwowych, a także osobom, które dopiero zamierzają poszerzać horyzonty w tematyce bezpieczeństwa w biznesie.

Publikacja spotkała się z dużym zainteresowaniem już na swojej premierze podczas 6 edycji konferencji znanej jako SASMA Business Security Conference.
Książka została opublikowana i jest dostępna na dzień dzisiejszy jedynie w języku polskim.

Wszelkie zapytania odnośnie zamówień indywidualnych pojedynczych egzemplarzy, jak również zamówienia hurtowe prosimy kierować na adres mailowy: kamila.pietraszuk@sas-ma.org

Transport
Koszt wysyłki od 10,00 zł
Powyżej 10 egzemplarzy bezpłatnie.

Termin dostawy
Wysyłka w ciągu 1-2 dni robocze