Loading

Media o nas

DATA
TYTUŁ
SIERPIEŃ 2017.
Piszą o nas na świecie!

Na stronie secsolution - security online magazine wzmianka o SASMA.

Zobacz więcej na stronie: http://www.secsolution.com/notizia.asp?id=8143
WRZESIEŃ 2015 r.
O SASMA w brytyjskiej prasie.

Professional Security Magazine, September 2015, strona 104.

Przeczytaj artykuł
20 LISTOPAD 2014 r.
Rzeczpospolita - Bezpieczeństwo wciąż jest zbyt tanie

Rozmowa | Mirosław Greber, prezes zarządu Impel Security Polska.

Więcej informacji
20 LISTOPAD 2014 r.
Rzeczpospolita - Chronić z duchem czasu

Począwszy od dziś przez dwa dni Warszawa będzie także stolicą bezpiecznego biznesu. Startuje „6th Business Security Conference", najbardziej prestiżowe i najważniejsze wydarzenie w branży bezpieczeństwa biznesu w Europie Środkowo‐Wschodniej.

Więcej informacji
20 LISTOPAD 2014 r.
Rzeczpospolita - Straty można poskromić

Współczesny czas handlu detalicznego w Polsce zmienia się bardzo dynamicznie, a z nim wszelkie procesy, których efektem końcowym jest ogólny bilans zysków i strat.

Więcej informacji
20 LISTOPAD 2014 r.
Rzeczpospolita - Czym jest bezpieczeństwo biznesu?

Czym zajmują się ludzie w mojej branży? Odpowiedzieć można jednym zdaniem: dbamy o spokojny rozwój firm i bezpieczeństwo ich interesu.

Więcej informacji
2 STYCZEŃ 2014 r.
IMPEL - Konferencja Impel Security Polska i SASMA Europe

W dniach 17-18 grudnia 2013 roku we Wrocławiu odbyła się odprawa Pionu Handlowego Jednostki Biznesowej Bezpieczeństwo. Ważnym punktem spotkania była konferencja dotycząca bezpieczeństwa w biznesie, która miała miejsce pierwszego dnia.

Więcej informacji
2012 r.
Systemy Alarmowe - III SASMA Business Security Conference

Olimpiada 2012 w Londynie, imprezy piłkarskie FIFA, nasze i ukraińskie mistrzostwa Euro 2012... Organizatorom konferencji SASMA udało się zgromadzić w Warszawie szefów bezpieczeństwa największych nadchodzących wydarzeń sportowych.

Więcej informacji
2012 r.
Safety and Security - ASIS Polish Chapter

Najbardziej prestiżowa organizacja zrzeszająca praktyków z branży bezpieczeństwa na całym świecie - ASIS International - założona została w 1955 w USA z misją promowania w branży security takich wartości jak doskonalenie i przywództwo.

Więcej informacji
Systemy Alarmowe - Kto ochroni biznes branży ochrony?

Branża ochrony postrzegana jest głównie przez pryzmat świadczonych usług ochronnych, nie dostrzegając w usługodawcach podmiotów gospodarczych obszaru biznesu, którego są elementem.

Więcej informacji
22 PAŹDZIERNIK 2010 r.
Systemy Alarmowe - Bezpieczeństwo biznesu w Polsce - syzyfowe prace czy działania zmierzające do polepszenia wizerunku branży security w Polsce?

W dniach 21-22 października 2010 r. w hotelu Lord w Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja 2 nd SASMA BUSINESS SECURITY CONFERENCE z udziałem gości z takich krajów jak: USA, Kanada, Rosja, Litwa, Anglia, Izrael, Chorwacja.

Więcej informacji
27 MAJ 2009 r.
PISiL - Bezpieczeństwo w łańcuchu dostaw (konferencja TAPA EMEA i SASMA Europe)

TAPA EMEA wraz z SASMA EUROPE 4 czerwca 2009 r. zaprasza na jednodniową konferencję na temat „Bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw” w Krakowie. Jest to pierwsza w Polsce konferencja organizowana przez TAPA EMEA, poświęcona bezpieczeństwu logistycznemu w rejonie Europy Środkowo - Wschodniej.

Więcej informacji