Loading

Nagroda OSPAs

Nagroda za wybitne osiągnięcia w sektorze bezpieczeństw

The Outstanding Security Performance Awards (OSPAs) – to nagroda za wybitne osiągnięcia w sektorze bezpieczeństwa, którą honorowane są zarówno firmy jak i indywidualności, działające w branży bezpieczeństwa. OSPAs powstała jako niezależny twór, mający na celu uhonorowanie wybitnie działających podmiotów, zarówno nabywców jaki i dostawców usług w sektorze bezpieczeństwa, w celu budowania świadomości marki oraz uznania za odniesione sukcesy.

Kryteria przyznawania nagrody są oparte na szeroko przeprowadzonym rozeznaniu, dotyczącym kluczowych czynników, które przyczyniają się i określają podmioty wykazujące się wybitnymi osiągnięciami. OSPAs działa we współpracy z licznymi stowarzyszeniami oraz organizacjami z branży bezpieczeństwa na całym świecie.

Dlaczego warto dołączyć do OSPAs?

Powody, dla których warto przystąpić do OSPAs:
• Wiarygodność– stań się częścią systemu, który rozumie i zna prawdziwą wartość “wybitnych osiągnięć”.
• Zdobywaj uznanie i buduj renomę marki – staniesz się częścią międzynarodowej społeczności uznanej w branży bezpieczeństwa.
• Wartość – pokażesz jak duże znaczenie ma dla Ciebie bezpieczeństwo Twojej firmy.
• Benchmarking– porównuj się z najlepszymi i adaptuj najlepsze praktyki.
• Biznes i networking – OSPAs gromadzi społeczność branży biznesu z całego świata i stwarza niepowtarzalne okazje by poznać interesujących ludzi i pozyskać obiecujące kontakty biznesowe.
• Gala rozdania nagród – będziesz częścią wyjątkowego wydarzenia – ceremonii rozdania nagród przyznawanych w dziedzinie bezpieczeństwa.
• Zwycięzcy – Masz szansę zostać laureatem nagrody OSPAs i zostać wypromowanym zarówno przez OSPAs w danym kraju jak i przez globalną stronę internetową OSPAs.

Gdzie działamy

OSPAs rozwija się i odnosi sukcesy w takich krajach jak:

Niemcy

Australia

Norwegia

USA

Rumunia

Szczegółowe informacje na stronie:

EN: www.theospas.com
PL: www.pl.theospas.com

Kontakt

OSPAs: enquiries@theospas.com
SASMA: sasma@sas-ma.org