Loading

NASZE NARZĘDZIA

NASZE NARZĘDZIA

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii pozwala na osiągnięcie przewagi informacyjnej, dlatego też w codziennej pracy wykorzystujemy szereg sprawdzonych narzędzi usprawniających nasze działania. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi narzędziami jakie wykorzystujemy do optymalizacji naszej pracy.

DRON
Przykładowe zastosowania:
 1. Podgląd na żywo

 2. Obserwacja osób i mienia w celu:

 3. - Identyfikacji stanu obiektu,
  - Weryfikacji zadanego obszaru,
  - Pozyskania informacji odnośnie przebywania osób na danym terenie,
  - Ochrona mienia,
  - Monitorowanie zadanego obszaru.
 4. Charakterystyka sprzętu:

 5. - kompaktowe rozmiary,
  - wysoka jakość transmisji obrazu,
  - odporność na zakłócenia,
  - pozycjonowanie satelitarne oraz czujniki optyczne,
  - jakość filmu w 4K, zdjęcia 12 megapikseli,
  - system ActiveTrack - automatyczne śledzenie osoby,
  precyzyjne sterowanie.

NARZEDZIA DO ANALIZY DANYCH
W obecnych czasach informacja jest nierzadko warta więcej niż najlepszej jakości produkt. Bardzo dużą ilość informacji można uzyskać za pomocą tzw. białego wywiadu. Niezbędne są jednak narzędzia do odpowiedniego gromadzenia danych oraz do ich właściwego ukierunkowania i segregowania. Należy również pamiętać, że kluczową rolę stanowi ich weryfikacja i analiza.

Do gromadzenia danych, tworzenia złożonych wykresów i jasnych koneksji pomiędzy konkretnymi linkami, stronami www, mediami społecznościowymi czy innymi danymi obecnymi w internecie używamy sprawdzonych, profesjonalnych narzędzi. Narzędzia te są niezbędne do poszukiwania związków i powiązań pomiędzy różnymi informacjami pochodzącymi z różnych źródeł znajdujących się w internecie.

Sprawdzone przez nas narzędzia bez problemu integrujemy z prawie każdym źródłem danych, co pozwala na indywidualne dostosowanie umiejętności programu do konkretnego projektu i potrzeb klienta.

Głównym celem programu jest analizowanie relacji w świecie rzeczywistym między informacjami, które są publicznie dostępne w internecie. Może to obejmować tzw. „internetowy odcisk palca” pozostawiony przez indywidualna osobę, a także znajdować informacje o osobach i organizacji, które ją posiadają.

Przy użyciu oprogramowania jakiego używamy możemy jasno określić zależności między następującymi jednostkami:
 1. ludzie:

 2. - imiona i nazwiska,
  - adresy e-mailowe;
 3. grupy osób (sieci społecznościowe);

 4. firmy;

 5. organizacje;

 6. strony www;

 7. infrastruktura internetowa, taka jak:

 8. - domeny,
  - nazwy DNS,
  - netblocks,
  - adresy IP;
 9. powiązania;

 10. dokumenty i pliki;


Połączenia między tymi informacjami można znaleźć za pomocą technik OSINT (Open Source Intelligence), wyszukując takie źródła, jak rekordy DNS, rekordy whois, wyszukiwarki, sieci społecznościowe, różne interfejsy internetowe i metadane.