Loading

Partnerzy i Klienci

Klienci, podejmując współpracę z naszą firmą, mają pewność profesjonalnej obsługi, przy zapewnieniu wysokich standardów poufności świadczonych przez nas usług.

Ze względu na specyfikę naszej działalności nie udostępniamy listy naszych Klientów. Bezpieczeństwo informacji jest dla nas wartością będącą wynikiem dużego zaufania jakim darzą nas Klienci i Partnerzy. Poprzez współudział w procesie usprawniania pewnych elementów i procesów w firmie Klienta, zapoznajemy się ze strukturą działań oraz danymi, będącymi tajemnicą firmy. Przez szacunek dla wartości, jaką one stanowią dla Klienta, bezpieczeństwo i poufność informacji jest w firmie SASMA jedną z kluczowych kwestii w naszej pracy.

Dotychczasowe doświadczenie i długoletnia współpraca z renomowanymi polskimi jak i zagranicznymi firmami pozwoliły na poznanie specyficznego rynku bezpieczeństwa biznesu i nawiązanie wyjątkowych kontaktów, które jak zawsze znacząco usprawniają nasze działania na rynku.

Naszymi klientami są przede wszystkim znane firmy w branży tytoniowej, logistycznej, przedsiębiorstwa zajmujące się nowymi technologiami, IT, koncerny farmaceutyczne, organizatorzy imprez masowych oraz wiele innych.