Loading

Pikniki


Pierwszy Letni Piknik SASMA 2015 za nami! [PODSUMOWANIE]

W dniach 19-21 czerwca 2015 roku odbył się pierwszy Piknik SASMA. Gościliśmy sympatyków branży bezpieczeństwa biznesu zapewniając przede wszystkim dobrą zabawię, relaks oraz możliwość wzmacniania relacji biznesowych.

Piknik rozpoczął się w piątkowe popołudniowe. Już od popołudniowych godzin czekaliśmy na naszych gości w fantastycznie położonym Pałacu Domaniowskim Resort & Conference znajdującym się nad brzegiem Zalewu Domaniowskiego - największego i najczystszego zbiornika wodnego na południowym Mazowszu. Nieoficjalne biesiadowanie skończyło się dla nas dość wcześnie, bo następnego dnia wstawaliśmy rano, by stawić się na torze i punktualnie rozpocząć zabawę.

Pomimo niekorzystnych prognoz sobota przywitała wszystkich uczestników ciepłym, słonecznym dniem, humory dopisywały, a chęć na zdobycie oraz szlifowanie umiejętności jazdy samochodem wśród uczestników rosła z minuty na minutę. Ładna pogoda i suchy tor był zapowiedzią niezapomnianego dnia. Po przedstawianiu przebiegu harmonogramu kursu każdy miał czas by zapoznać się z torem oraz zadaniami.

Uczestnicy szkolenia dzięki profesjonalnej kadrze instruktorskiej z Fundacji Byłych Oficerów Biura Ochrony Rządu, poznali tajniki technik doskonałej jazdy samochodowej. Tej radości z jazdy nie da się opisać. Wielka euforia spływała zaraz po tym jak przezwyciężaliśmy opory, realizując kolejne zadania a późnej spoglądając na pokonaną trasę wszystkich obecnych rozpierała duma.

Kurs dał uczestnikom możliwość przeżycia niezapomnianych emocji. Cały dzień rozgrzewaliśmy tor pod kołami samochodów marki Infiniti oraz BMW. Ponadto właśnie u nas można było sprawdzić się w roli kierowcy samochodu ciężarowego marki MAN. Były to zupełnie inne, a może i większe doznania z prowadzenia maszyny o mocy 500KM i wadze 7 ton. Nie zabrakło chętnych by podjąć się wyzwania i przyjąć nowy punkt widzenia.

Tych atrakcji nie było końca. Po powrocie z toru Autodrom Jastrząb w Pałacu Domaniowskim na wszystkich przybyłych czekały aromatyczne i pyszne dania polskiej kuchni. Czerwcowy wieczór, starał się schłodzić nasz zapał niską jak na tę porę roku temperaturą. Na szczęście gorące, lokalne potrawy z grilla i napoje rozgrzewały nas od środka.

Duże wrażenie robiły auta prezentowane podczas kolacji piknikowej przez salon Infiniti z Sosnowca, które swoją klasą i piękną sylwetką kusiły oczy oglądających, przypominając o wyczynach dokonanych w ciągu dnia na płycie profesjonalnego toru rajdowego. Była to niezwykła okazja do nawiązania nowych, obiecujących kontaktów biznesowych.

Kolejny dzień dawał najlepszą okazję by się zrelaksować, oderwać się od swoich obowiązków oraz odetchnąć od pracy i zgiełku miasta. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, i spędzić wolne chwile tak by pobyt w tym malowniczym miejscu był niezapomnianym czasem.

Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem naszym nowym wydarzeniem. Dziękujemy wszystkim przybyłym za aktywne uczestnictwo i wspólną zabawę w piknikowym klimacie. Życzymy sobie wszyscy na przyszłość tak wspaniałej atmosfery i frekwencji, jak w tym roku, a nawet nieśmiało prosimy nieobecnych o stawiennictwo na następnym Pikniku SASMA, na który serdecznie zapraszamy.

Każdy, kto był, powinien zapisać w swoim kalendarzu przypomnienie o kolejnym Letnim Pikniku SASMA, bo na pewno będą znowu wielkie emocje.

Galeria zdjęć z tegorocznego letniego Pikniku SASMA dostępna jest na naszej stronie w zakładce WYDARZENIA/PIKNIKI oraz na fanpage-u www.facebook.pl/SasmaEurope.

Przypominamy, aby nie przegapić innych wydarzeń organizowanych przez SASMA zachęcamy do zapisana się na nasz newsletter oraz śledzenia strony www.sas-ma.org. Jesteśmy również aktywni na kanałach społecznościowych takich jak:

http://www.facebook.pl/SasmaEurope
https://twitter.com/SASMA_Europe
https://www.linkedin.com/company/sasma-europe
https://www.youtube.com/user/SASMAeurope

UWAGA

Po wielu zapytaniach po Pikniku SASMA wychodząc Państwu oczekiwaniom rozwijamy swoją ofertę szkoleń. Już wkrótce w naszym katalogu Centrum Szkoleniowego odnajdą Państwo Kursu doskonalenia techniki jazdy samochodem na torze rajdowym.

Jeśli w twoich żyłach płynie benzyna i czujesz, że dusisz się jeżdżąc po wąskich uliczkach swojego miasta, ta sportowa przygoda jest dla Ciebie. Bedzie to mieszanka dobrej zabawy, profesjonalnych porad instruktorów z Fundacji Byłych Oficerów Biura Ochrony Rządu, skoków adrenaliny i możliwości spotkania ludzi, dla których jazda samochodem jest nie tylko czystą przyjemnością, ale również sposobem na oderwanie się od codzienności.

Szczegółowy kalendarz oraz więcej informacji będzie można znaleźć na oficjalnej stronie www.sas-ma.org.