Loading

Portal Publikacje

Ochrona marki / Track & Trace

Firma „Impact Brand Protection” (IBP) jest przedstawicielem Six Degrees Prevention (6DCP), w Kalifornii. Przy wsparciu (6DCP), IBP rozszerzyła swoje usługi oraz uzyskała dostęp do potężnej antypodróbkowej technologii 2D oferującej usługi szerokiej gamy branż, m.in.: branży motoryzacyjnej, farmaceutycznej, modowej, bankowej, prawnej, kamieni szlachetnych, rozrywki i dóbr luksusowych. Wszystkie te działy mają możliwość korzystania z bezpiecznej technologii kodowania.

Strzelec – zamachowiec. Jak się zachować?

Profil strzelca-zamachowca
Strzelec-zamachowiec, lub innymi słowy ‘aktywny zabójca’, to pojedyncza jednostka, która obrała sobie za cel pozbawienie życia jak największej ilości osób. Miejscem przeważnie wybieranym przez strzelców-zamachowców do przeprowadzenia ataku, są miejsca o dużym zaludnieniu, gdzie spora ilość osób jest ‘stłoczona’ na stosunkowo malej przestrzeni. W większości przypadków zamachowcy używają broni palnej i nie mają określonego wzorca czy metody wyboru swoich ofiar.

BEZPIECZEŃSTWO. PO CO TO KOMU?

Miałem wiele okazji do wysłuchania wspaniałych wykładów, obejrzenia świetnych prezentacji o tym, jakie to bezpieczeństwo ważne. Wszyscy byli zachwyceni, optymizm rozpierał, a na koniec było jak zawsze, czyli nijak.

W związku z tym, że wszyscy znamy zdroworozsądkową argumentację potrzeby zajmowania się bezpieczeństwem w biznesie, to pokusiłem się o nieco przewrotności. Co by było gdyby wykazać, że jest to zupełnie bez sensu.

Wschodni punkt widzenia - rozwój prywatnej Rosyjskiej branży bezpieczeństwa

Rosja jest krajem o ogromnych tradycjach i przywiązaniu do kultury.
Jedynym problemem jest to, że od czasu do czasu daje ona dobre i złe w równym stopniu. Nie było spektakularne ilość postępu gospodarczego i poprawy od czasu upadku Związku Radzieckiego w 1991 roku, ale nie było wiele dobrze nagłośnione problemy w Rosji. Jednak ze względu na krańcach kraju, zapewnia dobre studium przypadku dla kwestii poruszanych wszystkich dostawców zabezpieczeń w całej Europie.