Loading

SASMA wspiera aktywnych studentów i najlepsze akademickie projekty!SASMA wspiera aktywnych studentów i najlepsze akademickie projekty!

Jako pasjonaci i prekursorzy branży bezpieczeństwa biznesu w Polsce prowadzimy aktywnie liczne działania promocyjne oraz edukacyjne. W roku akademickim 2015/2016 zostaliśmy wyróżnieni spośród wielu firm funkcjonujących na rynku do projektu realizowanego przez słuchaczy studiów podyplomowych, kierunku „Strategiczny wywiad biznesowy” na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Wiele pomysłów i inicjatyw studenckich ma ograniczone możliwości realizacji ze względu na brak wsparcia merytorycznego w praktyce, dlatego też SASMA pomaga w ich realizacji. Zachęcamy i wspieramy realizację innowacyjnych oraz nowatorskich przedsięwzięć. Podążając za trendami ryku oraz dobrymi praktykami w branży, w ramach w/w projektu zaproponowaliśmy studentom temat związany ściśle z działalnością branży business security. Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsze młode pokolenie posiada ogromny potencjał, dzięki czemu ma szanse rozwijać się na dynamicznie zmieniającym się rynku. Mamy również nadzieję, że umiejętności i wiedza zdobyta podczas realizacji tego projektu pomogą w przyszłej karierze zawodowej.

Zapraszamy do współpracy ambitnych i przedsiębiorczych uczniów, studentów oraz absolwentów uczelni wyższych. Wspieramy wszystkie pomysły w zakresie naszych celów statutowych, które wyróżniają się innowacyjnością. Wraz z naszymi Partnerami pomagamy młodym i kreatywnym w rozwoju wiedzy i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa biznesu.